Osmangazi Sülük

Bursa Osmangazi Sülük Tedavisi
Günümüzde tedavi yöntemleri birçok yol ile binlerce şekilde insanlara uygulanmaktadır. Ancak öyle bir tedavi yöntemi vardır ki zamanı binlerce yıl geriye almamız mümkündür. Sülük tedavisi, antik çağlardan bu yana hekimler tarafından tedavi olarak kullanılmıştır. Bakıldığında sülük tedavisi ilk olarak M.Ö. 15. yüz yıla kadar dayanmaktadır. İlk olarak Babil’li hekimlerce kullanılan sülük tedavisi, günümüzde modern anlamda kullanılmaktadır. Korkulması gerekmeyen bir tedavi yöntemi olan sülük tedavisi, Almanya’da yasalaştırılarak yerini almaktadır. Ülkemizde de günümüzde birçok yerde ve bölgede sülük tedavisi yerini almakta ve başarı ile uygulanmaktadır. Birçok hastalığa çare olabilen ve büyük çevrelerce kabul edilmekte olan sülük tedavisi tamamen yaygınlaşmış bir haldedir. Bizler de Bursada sülük tedavisi ile birçok hastalığa karşı hizmet vermekteyiz.
Sülük tedavisi, damar tıkanıklıklar, dolaşım sistemi hastalıkları, eklem romatizmaları, varis, epilepsi, felç, sedef gibi cilt hastalıkları, göz tansiyonu, hemorid, migren, yüksek tansiyon, kangren ve daha birçok hastalığa iyi gelen bir tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır. Yılda bir defa yapılan sülük tedavisi ile enfeksiyonlardan o yıl içerisinden korunabilmemiz mümkün olmaktadır. Osmangazi sülük tedavisi ile bu bölgedeki birçok hastaya da tedavi imkânı tanınmaktadır.
Sülükler ile hemen her bölgeye tedavi uygulanabilirken, göz kapağı ve çevresi, avuç içi, ayak tabanı gibi keratinize bölgeler ve boyun, çene altı, koltuk altı, kasık gibi önemli damarların üzerlerine tedavinin uygulanması sakıncalıdır. Bir hastada kullanılan sülükler, tedaviden sonra imha edilmeli ve başka sefer kesinlikle kullanılmamalıdır. Bursada sülük tedavisi ile hacamat merkezi olarak hastalara bu anlamda başarılı ve profesyonelce tedaviler uygulanmaktadır.
Osmangazi sülük kesinlikle profesyonel şekillerle bu bölgedeki hastalara ve diğer hastalara hizmet vermektedir. Sülük tedavisi ile birçok hastalığa ilaç olunurken, yapılan bilinçli tedaviler ile de sorunların çıkması engellenmektedir. Yapılacak olan tedavilerin uygulamalarında sülükler sadece bir kez kullanılmakta olup, kan yoluyla bulaşabilecek hastalıkların geçişleri engellenmekte ve zaten güvenli olan tedavi yöntemi daha da güvenli duruma merkezimizce getirilmektedir. Ayrıca sülükler ilk ürettikleri salgıyı boşalttıklarından bir sonraki uygulamalarda aynı etkinin gösterilmesi de beklenmemelidir.